Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 21:56

Червономотовилівська ЗОШ І-ІІ ступенів Фастівського район...

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота

План роботи методичного кабінету
Червономотовилівської ЗОШ І-ІІ ступенів
на 2013/2014навчальний рік

Вступ

Робота методичного кабінету Червономотовилівської ЗОШ І-ІІ ступенів спрямована на виконання Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», відповідних постанов Кабінету Міністрів України, нормативно-розпорядчих документів Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації, наказів відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації
Головною метою в роботі методичного кабінету школи є :
– навчально-методичне забезпечення педагогічного процесу;
– організація удосконалення фахової освіти та кваліфікації педагогічних працівників.
Методична робота з педагогічними кадрами Червономотовилівської ЗОШ І-ІІ ступенів у 2012/2013 н.р. проводилась згідно з річним планом роботи школи, планом роботи ШМК, наказу по школі № 55 від 17.09.2012 «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2012/2013н.р.»
У 2012/2013 навчальному році педагогічний колектив школи працював над
методичною проблемою : «Вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження особистісно-орієнтованого підходу до учнів». Питання особистісно-орієнтованого навчання і виховання розглядалось на засіданнях методичної ради, методичних об’єднань, знайшло своє відображення у планах роботи класних керівників, педагога-організатора, соціального педагога.
У минулому навчальному році згідно з планом роботи було організовано і проведено:
– 10 предметних декад з основ наук;
– педагогічні читання: «Основні засади виховного ідеалу Григорія Ващенка в контексті сучасних виховних тенденцій»
– проблемно-пошуковий семінар: «Технологія навчання школярів різного рівня навчальних досягнень»
– шкільні етапи конкурсів, спортивних змагань;
– 14 шкільних олімпіад з базових дисциплін;
– участь учнів в районних етапах конкурсів, олімпіад, міжнародному конкурсі з математики «Кенгуру», фізики «Левеня»
– курсову підготовку вчителів;
– вивчення результативності викладання окремих навчальних предметів;
– узагальнено і оформлено педагогічний досвід вчителів української мови і літератури Семенець Л.А. та вчителя історії Гордієнка В.О..
Адміністрація школи значну увагу приділяє підбору і раціональній розстановці кваліфікованих педагогічних кадрів, бо від них залежить якість шкільної освіти, рівень культури учнів.
У 2012/2013н.р. у школі працювало 15 вчителів, 11 - основних працівників, 4 – сумісників, вищу освіту мають 13 учителів, середню спеціальну – 2; заочно навчався 1 учитель. Із них:
8 вчителів вищої кваліфікаційної категорії,
5 вчителів І кваліфікаційної категорії,
2 вчителів мають VIII тарифний розряд,
2 вчитель має педагогічне звання «вчитель-методист»,
5 вчителів - педагогічне звання «старший вчитель».
З метою підвищення професійного рівня, розвитку творчості та активності педагогів в школі було організовано роботу трьох методичних об’єднань:
• шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів (керівник Поспішна Л.С..);
• шкільне методичне об’єднання класних керівників (керівник Макєєва Я.С.);
• школа підвищення педагогічної майстерності (керівник Савельєва Л.М.)
Роботою методичних об’єднань керувала методична рада, яка використовувала у своїй роботі системно-діяльнісний підхід до організації методичної роботи в школі. На засіданнях членами методичної ради були розглянуті питання щодо вдосконалення навчально-виховного процесу та підвищення професійно-кваліфікаційного рівня вчителів.
Тому протягом минулого навчального року при Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів пройшла чергові курси підвищення кваліфікації вчитель початкових класів Поспішна Л.С.. Також проведено чергову атестацію трьох вчителів. Директору школи, вчителю історії Гордієнку В.О. підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель», вчителю української мови і літератури Семенець Л.А. підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель», вчителю української мови і літератури Логвиненко К.Л. підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»
Педагогічні працівники школи брали активну участь у роботі районного методичного кабінету. Так, ними було відвідано 76 засідань методичних формувань, що проводилися в школах району чи на базі РМК. Протягом 2012/2013 н.р. у школі працювала районна школа підвищення педагогічної майстерності (керівник - вчитель української мови і літератури Семенець Л.А.)
Починаючи з 2009/2010н.р., вчителі Семенець Л.А. та Савельєва Л.М. ПоспішнаЛ.С.. Макєєва Я.С., Пінчук М.Г., Назарова С.С. розпочали роботу над впровадженням в практику роботи школи програми «Іntеl. Навчання для майбутнього». Вони використовують цю програму в навчальній роботі з учнями при вивченні математики, інформатики, української мови та літератури, основ здоров’я, художньої культури та на уроках в початкових класах. Моніторинг впровадження програм показав підвищення рівня навчальної активності учнів, формування їх інформаційної компетентності, ефективне використання електронних засобів для організації самостійної роботи учнів.
Інноваційна діяльність в школі здійснювалася соціальним педагогом Назаровою Світланою Святославівною, яка закінчила курси «Тренінг в рамках реалізації програми морального і превентивного виховання учнів «Майбутнє починається сьогодні» у 2010 році. Нею впроваджувалась дослідно-експериментальна програма превентивного виховання «Майбутнє починається сьогодні». Заняття проводилися за рахунок годин гурткової роботи. Їх відвідували 18 учнів 6,7 класу (вікова категорія 13 років).
З 2011/2012 н.р. в школі організовано видавничу діяльність. Відповідно до річного плану роботи шкільного методичного кабінету школи у 2012/2013 навчальному році в Червономотовилівській ЗОШ І-ІІ ступенів педагогами школи видано:
1. Вчитель української мови і літератури Семенець Лариса Анатоліївна розробила систему уроків української літератури у 9 класі на тему «Григорій Сковорода» за технологією розвитку критичного мислення і оформила їх у посібник.
2. Вчитель Семенець Лариса Анатоліївна розробила методичні матеріали для вчителів української мови та літератури з розвитку критичного мислення учнів на уроках української літератури
3. ШМК видано методичні матеріали з розвитку історичного мислення учнів на уроках історії. Матеріали розроблено вчителем історії Гордієнком В.О.
Значну увагу педагогічний колектив школи приділяє роботі з обдарованими і здібними учнями. В 2012/2013 н.р. були обговорені на засіданнях педагогічної, методичної ради, методичних об’єднаннях такі питання щодо навчання і виховання обдарованих і здібних учнів:
- Робота педагогічного колективу з обдарованими і здібними учнями.
- Роль особистісно зорієнтованого навчання в розвитку інтелектуальних здібностей учнів.
- Розвиток мовлення, пам’яті і мислення в учнів початкової школи (з досвіду роботи вчителів).
-Форми і методи роботи з обдарованими дітьми,;
-Розвиток творчої ініціативи учнів.
-Робота педколективу із стимулювання в учнів позитивного і відповідального ставлення до навчання.
Відповідно до плану роботи з обдарованими і здібними дітьми учні школи залучались до участі у районних та обласних етапах олімпіад з базових дисциплін, турнірів, конкурсів.
В 2012/2013 н.р. 44 учнів школи брали участь у Міжнародному конкурсі з математики «Кенгуру». Із них: 1 учениця (Безверха Вікторія , 9кл.) була відмічена Сертифікатом за відмінний результат та 12 учнів - Сертифікатами за добрі результати. Також у цьому році учні школи були учасниками Міжнародного конкурсу з фізики «Левеня» і мали такі результати: добрий – 9 учнів, учасник – 4 учнів.
За результатами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012/2013н.р. команда школи зайняла 9 місце серед шкіл району (у 2011/2012н.р. – 14 місце).
Порівняно з попереднім навчальним роком покращились результати участі нашої команди з 6 базових дисциплін: англійської мови, математики, історії, правознавства, образотворчого мистецтва та інформаційних технологій. трудового навчання . Погіршились результати з 7 базових дисциплін: української мови і літератури, географії, біології, хімії, фізики, світової літератури і трудового навчання. В цьому навчальному році з жодного навчального предмету наші учні не зайняли 1-го загальнокомандного місця, в той же час як в минулому навчальному році таких місць було чотири.
За індивідуальними результатами участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012/2013н.р учні школи мають такі показники Безверха Вікторія, учениця 9 класу, - 1 результати з біології, математики ;
Безверха Раїса, учениця 9 класу, - 1 результат з правознавства, 3 результат - з географії;
Гончарук Аліна, учениця 9 класу, - ІІІ місце з трудового навчання
Кондратенко Іван, учень 9 класу, - 1результат з інформаційних технологій
Пінчук Валентина, учениця 8 класу, - ІІ місце з образотворчого мистецтва, 1 результат з хімії;
Корнєєва Анна, учениця 8 класу, - 1 результат з історії;
Сербин Олександр, учень 8 класу, - 1 результат з інформаційних технологій,
Мостова Ірина, учениця 6 класу, – 1результат з образотворчого мистецтва.
Четверо учнів школи були учасниками ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Проте, хоч ці учні школи мали добрі індивідуальні результати на рівні району, їм не вдалося зайняти призові місця на обласному етапі: учениця 9 класу Безверха Вікторія зайняла 15 місце з біології, учениця 9 класу Гончарук Аліна - 10 місце з трудового навчання, учениця 8 класу Пінчук Валентина – 15 місце з хімії, 11 – з образотворчого мистецтва, учениця 8 класу Корнєєва Анна – 15 місце з історії в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Активну участь брали учні в районних етапах Всеукраїнських конкурсів, турнірів, змагань і показали на них такі результати:
Жук Марія, учениця 4 класу, - ІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Яцика;
Жук Діана, учениця 3 класу, - І місце в районному етапі обласного конкурсу «Я - Київщини гордість і надія!»;
Безверха Вікторія, учениця 9 класу, - ІІІ місце у ІІ етапі обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти», І результат у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням;
Іщенко Анастасія, учениця 8 класу, –ІІІ місце у ІІ етапі обласного конкурсу «Я - Київщини гордість і надія!», ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсі «Новорічна композиція»;
Крушинська Марія, учениця 5 класу, - 1 результат у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Яцика;
Сербин Марія, учениця 8 класу, – ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської вистаці-конкурсі «Український сувенір»;
Гончар Костянтин, учень 7 класу, - ІІ місце в районному етапі обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україна»;
Матяш Віталій, учень 9 класу, – І місце в районних змаганнях з кросу серед учнів 6-11класів.
Команда школи посіла ІІ місця у районних етапах військово-патріотичної гри «Заграва» та легкоатлетичного кросу.
У 2012/2013 навчальному році рейтингова оцінка участі учнів школи у районних етапах творчих конкурсів становить 11 результат серед 22 шкіл району.
Негативним показником в роботі школи є те, що у минулому навчальному році учні не брали участі у роботі наукових відділень МАН та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Порівняльний аналіз результатів участі учнів в олімпіадах, конкурсах за 2 останні роки свідчить про певні недоліки в організації роботи з обдарованими і здібними учнями.
Упроваджуючи нові форми і методи виховної роботи, педколектив забезпечує формування в підростаючого покоління систему поглядів, ідей, переконань, потрібних для співжиття в суспільстві. Врахувавши традиції села, школи, зв’язки з родинами і громадськістю, в школі створено свою модель виховної роботи: діє учнівське самоврядування, дитяча організація «Смайлик», здійснюється волонтерська робота.
На належному рівні у 2012/2013 навчальному році працювала соціальна служба школи. Соціальний педагог, класні керівники, педагог-організатор особливу увагу приділяли дітям із «категорійних» сімей, активно співпрацювали із спеціалістами соціальних служб, органів опіки та піклування, охорони прав неповнолітніх. Значне місце приділялось психологічній просвіті: виступи перед батьками, лекції, тренінги для педагогів, старшокласників з психологічної тематики.

Проте в роботі шкільного методичного кабінету у 2012/2013 навчальному році є недоліки:
– інноваційна діяльність здійснювалась в одному напрямку одним вчителем ;
– недостатньо якісний зміст і оформлення матеріалів ППД;
– використання ЕЗНП на уроках насить несистематичний характер;
– відсутні публікації вчителів у періодичних фахових виданнях;
– невисока результативність участі учнів школи у конкурсах, олімпіадах;
– Web-сайт школи потребує доопрацювання.

Критично оцінюючи зроблене та враховуючи процеси, які відбуваються в освіті на сучасному етапі, пріоритетними у діяльності методичної служби школи визначаються такі завдання:
• інформаційне забезпечення освітньої діяльності педагогічних працівників;
• використання потенціалу вчителів вищої кваліфікаційної категорії (учителів-методистів, старших учителів) у системі методичної роботи різних рівнів;
• удосконалення видавничої діяльності методичного кабінету для інформаційно-методичного забезпечення вчителів школи;
• здійснення навчання педагогів для підвищення їх кваліфікації;
• сприяння видавничій діяльності педагогічних працівників ;
• підготовка педагогів за програмою Intel®Навчання для майбутнього;
• удосконалення шкільного Web-сайту;
• удосконалення організаційно-методичних механізмів пошуку, виявлення та підтримки творчо працюючих вчителів та підготовка їх до участі у фахових конкурсах;
• координація роботи з педагогічними працівникам щодо своєчасного виявлення, соціальної підтримки та створення умов для навчання і розвитку обдарованої молоді;
• методичний супровід та навчально-методичне забезпечення професійної діяльності педагогів, які працюють з дітьми з особливостями психофізичного розвитку;
• залучення учнів до районного і шкільного осередків з підготовки учнів до олімпіад .

Період Організація
курсового
підвищення
кваліфікації
педагогічних
кадрів Розвиток
професійної
культури
та педагогічної
компетентності
у міжкурсовий
період Вивчення,
апробація,
впровадження
у практику
ППД, нових
ідей,
нових освітніх
технологій
навчання та
виховання учнів Організація
Експеримент
тальної
науково-
дослідницької
роботи Експертна оцінка
якості та
результатив
ності
роботи
педагогічних
працівників
та організації
навчально-
виховного
процесу Організація
та проведення
представ-
ницьких педагогічних
та масових учнівських заходів Координація діяльності
методичних обєднань Організаційно-методичне забезпечення діяльності методичного кабінету Інформаційно
видавнича
діяльність.
зміцнення навчально-
методичної бази
Вересень Курси підвищення кваліфікації вчителів:
Логвиненко К.Л. – 19-20.09 – І етап - Абдрахманова Т.І.
Оформлення діагностичної картки труднощів вчителів – до 06.09 – Абдрахманова Т.І.

Розробити структуру методичної роботи на 2013/2014 н.р. - до 06.09 – Абдрахманова Т.І.

Забезпечення вчителів навчальними програмами і посібниками. - до 06.09 – Абдрахманова Т.І.

Співбесіди з питань планування самоосвіти - 09-13.09– Абдрахманова Т.І.

Районна методична робота відповідно до плану РМК - – Абдрахманова Т.І.

Ознайомлення вчителів
Поспішної Л.С.
Манохи Г.Ф.
з Типовим положенням про атестацію, графіком проведення атестації до 20.09 – Гордієнко В.О.

Підготовка та подача списків вчителів, що атестуються у 2013/2014н.р. до АК І рівня – до 20.09 - АбдрахмановаТ.І.
Підготовка завдань до
І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – до 20.09 - вчителі- предметники
Оформлення заявки на курси «Intel. Навчання для майбутнього»

Інструктивно- методична нарада

1 Декада методичного об’єднання вчителів фізкультури і спорту, захисту Вітчизни:
з 2 по 12.09

3.Тиждень книги
23.09-27.09

Засідання МО вчителів початкових класів: №1 03.09
МО класних керівників: №1 04.09
ШППМ-
№1-03.09

Відкритий урок з фізичної культури- 11.09- Назарова С.С.
Накази: Про структуру і організацію методичної роботи в 2013/2014 н.р.

Про проведення атестації педагогічних працівників

Про проведення шкільного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Про проведення предметних тижнів у 2013/2014 н.р.

Створення картотеки фахових періодичних видань – до 20.09.- Лгвинеко К.Л.

Доповнення методичного портфоліо вчителів – до 20.09. -Абдрахманова Т.І,
Жовтень
Районна методична робота відповідно до плану РМК


Засідання методичної ради №3 -09.10.12

Підготовка до педради №2 (підбір літератури, визначення плану)

Засідання педагогічної ради
№2- 21.10. 2013р.




Моніторинг стану ведення щоденників учнями
9, 4 класів

 шкільний проблемно-пошуковий семінар «Проблема психічного та фізичного здоров’я школярів у навчальних закладах». – 28.10 – Абдрахманова Т.І.

Шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.
07-23.10 – Абдрахманова Т.І..

Районний семінар вчителів трудового навчання -16 жовтня

Виховна робота на канікулах - 21-27.10- Семенець Л.А.


Відкритий виховний захід до Дня учителя - 04.10. – Баранов С.В.
Накази :
Про проведення І етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

Про стан ведення щоденників учнями
9, 4 класів

Про підсумки І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін


Листопад Курси підвищення кваліфікації вчителів:
Манохи Г.Ф.- 07-08 листопада – І етап Районна методична робота відповідно до плану РМК



Вивчення директором школи і членами АК педагогічної діяльності вчителя трудового навчання Манохи Г.Ф.:
відвідання уроків, виховних заходів;

вивчення рівня навчальних досягнень учнів;

ознайомлення з даними про участь у фахових конкурсах, в роботі МО

Моніторинг якості виконання планів виховної роботи класними керівниками -протягом місяця - Семенець Л.А.

Вивчення стану викладання біології (контрольні роботи за завданнями ВО) Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад – за графіком РМК –Абдрахманова Т.І

Шкільний етап конкурсу ім.П.Яцика. – за наказом ВО – Абдрахманова Т.І.

Участь у районному етапі конкурсу ім.П.Яцика– за графіком РМК –Абдрахманова Т.І

Засідання МО вчителів початкових класів: №2- 21.11.
МО класних керівників: №2- 22.11.

ШППМ-

№2- 18.11.

Наказ: Про результати перевірки планування класними керівниками виховної роботи та якості її виконання

Грудень
Курси підвищення кваліфікації вчителів:
Назарової С.С. 09-27 грудня
Районна методична робота відповідно до плану РМК

Засідання педагогічної ради
№3- 16.12. 2013р.

Індивідуальні бесіди та консультації з вчителями щодо планування роботи на ІІ семестр. – 23.12 – Абдрахманова Т.І.

Розробити та затвердити заходи на канікули – до 25.12 – Семенець Л.А.

Підготовка та передача виступу з проблемно пошукового-семінару до РМК для внесення до плану районного етапу - до 20.12 – Абдрахманова Т.І.

Вивчення заступником директора школи з НВР і членами АК педагогічної діяльності вчителя трудового навчання Манохи Г.Ф.:
відвідання уроків, виховних заходів;
вивчення рівня навчальних досягнень учнів;
ознайомлення з даними про участь у фахових конкурсах, в роботі МО
- протягом грудня

перевірка
ведення класних журналів, журналів гурткової роботи – 23-27.12
Абдрахманова Т.І.

Перевірка
навички читання вголос учнів 1-4класів - 23-27.12-
Абдрахманова Т.І.

вивчення стану навчально-виховної роботи в 1 класі – грудень - Абдрахманова Т.І.

Підготовка учнів до участі у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – Семенець Л.А., Савельєва Л.М.

Початок Всеураїнської акції «Живи, книго!» - Логвиненко К.Л.
Відкритий виховний захід «Свято новорічної ялинки» - 26.12 – Семенець Л.А., Абдрахманова Т.І. Грудень:Про результати перевірки виконання навчальних планів і програм за І семестр

Про результати директорських контрольних робіт з української мови та математики.

Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з трудового навчання в 7-9 класах

Січень Курси підвищення кваліфікації вчителів:
Пінчук М.Г.- 13-24 січня Районна методична робота відповідно до плану РМК

Підготовка до засідання педагогічної ради №4- Абдрахманова Т.І

Вивчення адміністрацією школи і членами комісії педагогічної діяльності вчителя початкових класів Поспішної Л.С.:
відвідання уроків, виховних заходів;
вивчення рівня навчальних досягнень учнів;
ознайомлення з даними про участь у фахових конкурсах, в роботі МО
( січень)
. Семінар-практикум: ІНТЕЛ. Навчання для майбутнього – 09.01.14 – Савельєва Л.М.
Вивчення стану навчально-виховної роботи в 3 класі

Декада методичного об’єднання вчителів початкових класів: 13-23.01

Декада методичного об’єднання вчителів іноземних мов: 27.01-.06.02

 шкільні педагогічні читання на тему «Шевченко Т.Г. – геніальний поет і художник, просвітитель» (з нагоди 200-річчя від народження) – 08.01- Абдрахманова Т.І

Засідання
МО класних керівників №3- 14.01

Відкриті уроки в початкових класах -14.01- Макєєва Я.С.
17.01- Пінчук М.Г.
20.01- Поспішна Л.С,
22.01- Іщенко Л.В.
Відкритий урок з англійської мови у 9 класі – 30.01 – Баранов С.В. Накази: Про стан навчально-виховної роботи в 1 класі

Про результати участі в районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Про результати перевірки ведення класних журналів, журналів гурткової роботи

Про закінчення І семестру
2013/2014 н.р.

Про результати перевірки навички читання вголос учнів 1-4класів

Лютий Районна методична робота відповідно до плану РМК.

Засідання педагогічної ради
№4 - 03.02. 2014р.

Підготовка та передача виступу з педчитань до РМК для внесення до плану районного етапу - до 28.02 – Абдрахманова Т.І.

Написання характеристик педагогічної діяльності вчителів Поспішної Л.С
Манохи Г.Ф. - до 28.02- Гордієнко В.О.
Вичення ППД вчителя початкових класів Поспішної Л.С.-
Лютий –адміністрація

Творчий звіт:
вчителя початкових класів Поспішної Л.С.на засіданні НМР РМК; за графіком РМК - Абдрахманова Т.І.
вчителя трудового навчання Манохи Г.Ф на засіданні ШППМ ШМК - Савельєва Л.М
Узагальнення і оформлення матеріалів перспективного педагогічного досвіду Поспішної Л.С. – Гордієнко В.О.

Вивчення стану викладання фізики (контрольні роботи за завданнями ВО) Декада методичного об’єднання вчителів іноземних мов: 27.01-.06.02

Декада методичного об’єднання вчителів російської мови, світової літератури: 10-20.02
Засідання МО вчителів початкових класів: №3- 19.02

ШППМ-
№3- 25.02

Відкритий виховний захід у 2 класі - 06.02 -
Пінчук М.Г.
у 3 класі - 20.02 – ПоспішнаЛ.С. Наказ : Про стан навчально-виховної роботи в 3 класі

Березень Розробити та затвердити заходи на канікули до 10.03 – Семенець Л.А.

Районна методична робота відповідно до плану РМК

Участь у районних педагогічних читаннях на тему «Шевченко Т.Г. – геніальний поет і художник, просвітитель» (з нагоди 200-річчя від народження) – весняні канікули - Абдрахманова Т.І

Оформлення матеріалів на педагогічну виставку «Освіта Фастівщини» - до 15.03 – Поспішна Л.С. Вивчення стану викладання географії (контрольні роботи за завданнями ВО) Декада методичного об’єднання національного виховання (методичного об’єднання вчителів української мови, літератури та історії, правознавства): 3-13.03

Районний семінар вчителів початкового навчання -13 березня – Абдрахманова Т.І.

Декада методичного об’єднання вчителів музики, образотворчого мистецтва, трудового навчання: 17-27.03
Відкриті уроки з української мови у 6 класі - 10.03- Семенець Л.А.
У 9 класі –06.03.- Логвиненко К.Л.
Правознавства у 9 класі – 03.03- Гордієнко В.О. Поповнення інформаційної бази МК матеріалами із досвіду вчителів школи – до 31.03 – Семенець Л.А.

Квітень Курси підвищення кваліфікації вчителів:
Абдрахманової Т.І. 31.03-11.04
Попередня комплектація педкадрів на 2013/2014н.р. Розподіл навантаження
- ГордієнкоВ.О

Підготовка до засідання педагогічної ради - Абдрахманова Т.І

Засідання педагогічної ради
№5 - 21.04.2014р. Моніторинг вчителів (інформація для планування роботи на наступний рік) – Абдрахманова Т.І. – 08.04

Вивчення стану викладання художньої культури (контрольні роботи за завданнями ВО) Декада методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін (математики, фізики, астрономії, інформатики): 1-11.04

Декада методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін (географії, економіки, київщинознавства, хімії, біології, екології): 14-24.04

Засідання МО вчителів початкових класів:
№4 -30.04
МО класних керівників:
№4 -22.04

Відкриті уроки з математики у 5 класі - 04.04- Саведьєва Л.М.;

з біології у 7 класі – 16.04- Абдрахманова Т.І
Наказ: Про результати атестації педагогічних кадрів у 2013/2014н.р

Травень Погодження плану атестації та курсової підготовки педпрацівників Графік відпусток. до 16.05- Абдрахманова Т.І.

Узагальнення матеріалів до педради – ГордієнкоВ.О. Участь у педагогічній виставці «Освіта Фастівщини-2014» - за графіком РМК – Абдрахманова Т.І.
Перевірка виконання навчальних планів і програм за 2013/2014н.р.- 20.05 – Абдрахманова Т.І.

Перевірка ведення класних журналів, журналів гурткової роботи – 29.05.
Абдрахманова Т.І.

перевірки навички читання вголос учнів 1-4класів- 12-16.05 –Абдрахманова Т.І.

Тиждень виховної роботи, БЖ (методичного об’єднання заступників з ВР, педагогів-організаторів, класних керівників): 5-9.05

Засідання МО вчителів початкових класів:
№5 – 27.05
МО класних керівників
№5 -27.05

ШППМ-
№4 -28.05

Відкритий виховний захід у 4 класі – 07.05 – Іщенко Л.В. Накази:
Про результати перевірки виконання навчальних планів і програм за 2013/2014н.р.

Про результати перевірки ведення класних журналів, журналів гурткової роботи

Про результати перевірки навички читання вголос учнів 1-4класів

Про результати директорських контрольних робіт з української мови та математики.
Доповнення методичного портфоліо вчителів – Абдрахманова Т.І,
Червень Курси підвищення кваліфікації вчителів:
Макєєвої Я.С. 02-13 червня
Ознайомлення педколективу з проектом річного плану роботи школи на наступний навчальний рік.

Засідання педагогічної ради
№6-13.06. 2014р.

Моніторинг якості ДПА у 4, 9 класах – -20.06- Абдрахманова Т.І. Накази:
Про підсумки методичної роботи з педкадрами у 2013/2014н.р.
Про результати ДПА у 4, 9 класах Випуск методичних рекомендацій для вчителів початкових класів
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024